EVENTY FIRMOWE, TEAM BUILDING

Jesteśmy profesjonalistami, którzy sprawią, że Państwa spotkanie biznesowe będzie w każdym calu idealnie zaplanowane i przeprowadzone. Uważamy, że klucz do sukcesu tkwi przede wszystkim w szczegółach i dobrej organizacji. Jesteśmy również zdania, że odpowiednie motywowanie pracowników – poprzez wspólną zabawę oraz swobodne spotkanie integracyjne – może przynieść wręcz niebywałe efekty!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne propozycje organizacji imprez firmowych, w tym festynów rodzinnych, imprez integracyjnych dla pracowników, team building, imprez okolicznościowych dla dzieci.

Doświadczona kadra animatorów poprowadzi również animacje dla pracowników podczas wyjazdów motywacyjnych, imprez firmowych czy festynów. Zadbamy o wspaniałą zabawę każdorazowo dopasowując tematykę i program zajęć do oczekiwań Klienta, jak i możliwości grupy.

Oferta obejmuje również eventy z dużą dawką adrenaliny. Polecamy wyprawy quadami, przejażdżki autami 4×4, skoki na spadochronie, loty balonem, spływy kajakowe, tyrolkę itp.  Zapewniamy kompleksową obsługę.

W zakresie szerokiego wachlarza usług świadczonych przez W&E, znajduje się również organizacja imprez firmowych (Wrocław to główny obszar naszych działań w tym zakresie, ale podejmujemy się także organizacji imprez firmowych w każdym zakątku Polski). Wiemy, jak ważne jest poczucie więzi z firmą, tworzące wspaniałą atmosferę pracy, dlatego jedna z kategorii naszych usług to właśnie organizacja imprez integracyjnych. Wrocław jest idealnym miejscem na spotkania firmowe w ciekawych okolicznościach, jednak nasze możliwości organizacyjne wychodzą poza jego granice – wszystko dla Państwa wygody i satysfakcji.