IMPREZY I WIECZORKI TEMATYCZNE

Imprezy tematyczne

To wspaniała forma zabawy i przygotowania wyjątkowej imprezy, którą wszyscy uczestnicy z pewnością zapamiętają na bardzo długi czas! Nasze nieograniczone pomysły i doświadczenie sprawią, że każdy – z pozoru „niewykonalny” pomysł na temat przewodni eventu, zostanie jak najlepiej zrealizowany. Nasza wyobraźnia jest wprost nieograniczona! Potrafimy więc przygotować jedyne w swoim rodzaju imprezy tematyczne, które pozwolą wszystkim uczestnikom przenieść się w zupełnie inny wymiar. Oryginalne dekoracje, pomysły na zabawy, tańce i animacje – to nasza specjalność.

imprezy tematyczne, wieczorki tematyczne, PRL, Kowboje, Disco, Latino Night, Gorączka sobotniej nocy,

Disco ponad wszystko!

Disco polo na wesoło! Czyli wieczór w niezwykle luźnym i zabawnym stylu – obowiązuje zupełny brak zasad, no poza tymi „małymi”: należy się dobrze bawić, dużo śpiewać i tańczyć do utraty tchu tak, jak Wam w duszy gra! Przygotujemy dla Państwa niezapomnianą imprezę, dzięki której odkryjecie w sobie nieznanego, disco-polowego ducha.

Ladies night

Każda kobieta marzy o chwili dla siebie. Zupełny relaks, spotkanie w gronie najbliższych przyjaciółek, ploteczki o modzie, zdrowiu i urodzie. Przygotujemy więc dla Was wieczór pełen atrakcji, o których każda kobieta choć raz w życiu marzy. Pozwolimy Wam poczuć się wyjątkowo, a także sprawimy, że wrócicie do domu w niesamowitym humorze oraz zrelaksowane, jak nigdy dotąd.

Men’s night

Wieczór dla prawdziwych mężczyzn, czyli dużo piwa, dużo pięknych kobiet oraz duuużo atrakcji. Przygotujemy dla Was jedyną w swoim rodzaju imprezę w męskim stylu, z której każdy samiec alfa wyjdzie szczęśliwy i zadowolony. To idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu w gronie najlepszych kumpli i współpracowników.

Gorące latynoskie klimaty

Karnawał. Rio. Taniec. Gorące klimaty – To tylko jedne z nielicznych słów opisujących ten jedyny w swoim rodzaju wieczór, pełen latynoskich atrakcji. Niepowtarzalna atmosfera rozpali do czerwoności nawet najbardziej odpornych na naukę tańca przyszłych tancerzy. Impreza, która wprawi Was w niesamowity, brazylijski nastrój i pozwoli odprężyć swój umysł i ciało poprzez m.in. naukę salsy, czy bachaty.

Hollywoodzkie gwiazdy

Gala Oscarowa? Czerwony dywan? Wybieg dla najlepszych modelek świata? Plan filmowy? Wszystko to, z czego słynie Hollywood możecie mieć na własność jednego, niesamowitego wieczoru. Zabawa w stylu Hollywood pozwoli się Wam poczuć, jak prawdziwe gwiazdy. Zasmakujecie prawdziwego, luksusowego życia i przekonacie się, jak to jest znaleźć się po drugiej stronie szklanego ekranu.

Góralu, czy Ci nie żal?

Od lat wiadomo, że góralskie imprezy są najlepsze ze wszystkich! Góralskie przyśpiewki, dania, zwyczaje, to jedne z wielu elementów, które wprawią Was w niesamowity nastrój góralskiego wieczorku w gronie znajomych. Czeka Was prawdziwa uczta, która trwać może z przerwami nawet kilka dni! W końcu kto Wam zabroni zorganizować poprawiny, a potem poprawiny poprawin poprawin? I takie tam…

Sen o Bollywood

Bollywoodzki klimat to możliwość organizacji imprezy, która być może stanie się dla Was spełnieniem sennych marzeń. Taniec brzucha, filmowe atrakcje oraz mnóstwo innych pomysłów, które wykorzystane zostaną do organizacji Waszej imprezy spowodują, że w mgnieniu oka przeniesiecie się do tajemniczego Bollywood. Krok po kroku zaznajomimy Was z tą kulturą, planem filmowym oraz stylem życia wielkich, bollywoodzkich gwiazd.

Bal na sto par w weneckim stylu

Marzcie z o wzięciu udziału w prawdziwym balu, podczas którego zaprezentujesz swój najnowszy smoking/suknię wieczorową? Chcielibyście tańczyć wyjątkowo pięknego walca i spędzić czas w starym, weneckim stylu? Zorganizujemy dla Was bal, dzięki któremu poczujecie się, jakbyście żyli wiele lat przed rozpoczęciem się naszej technologicznej społeczności.

Wieczór z satyrą

Lubicie się pośmiać? Największą radość sprawia Wam śmiech? Szukaliście właśnie nas! Zorganizujemy Wam wyjątkowy, satyryczny wieczorek, podczas którego nie zabraknie niesamowitych i jedynych w swoim rodzaju atrakcji. W końcu śmiech to zdrowie!